Всього один вітамін вбереже вас від недоумства

Дослідження показало, що вітамін В3 корисний у профілактиці хвороби Альцгеймера. Детальніше про це розповімо в нашому матеріалі.

Вітамін B

Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Національного інституту охорони здоров’я США. Вони проводили випробування на лабораторних гризунах. Їм вдалося з’ясувати, що нікотинамід рибозід (є однією з форм В3) позитивно позначався на когнітивних і фізичних здібностях гризунів. Передбачається, що це допоможе в майбутньому вирішити проблему деменції серед людей.

Відзначається, що при хворобі Альцгеймера в головному мозку порушуються процеси відновлення ДНК. Це призводить до дисфункції мітохондрій, тобто «енергетичних станцій» клітин. Також можуть утворитися проблеми з нейронами, запалення. А ось нікотинамід рибозід здатний привести в норму рівні нікотинамідаденіндіннуклеотиду.

При цьому спостерігалося набагато менше пошкоджень ДНК. Вчені помітили, що у них ушкоджувалося і гинуло набагато менше нервових клітин, а нейропластичність збільшувалася. У мозковому центрі пам’яті (або гіпокампі) він міг відновити ДНК. Все це створювало перешкоди подальшим руйнуванням і пошкодженням ДНК.

Джерело: 7mednews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *