Виявлено риси ідеального характеру

Психологи з університету Каліфорнії в США назвали риси ідеального характеру людини. Результат їх пошуків ідеального типу особистості опублікований в журналі The Cut.

Обмін речовин залежить від характеру

Щоб виявити риси ідеального характеру людини, що живе в наш час, дослідники провели опитування. В результаті ними був сформульований комплекс психологічних особливостей характеру, який ми б назвали ідеальним. Вчені охарактеризували його як Healthy Personality – Здорова особистість.

У їхніх співбесідах респондентами стали психологи, а також студенти з факультетів психології. Піддослідним пропонувалися 30 особистісних рис характеру, які вони повинні були розставити по пріоритету. У підсумку вчені змогли з’ясувати, який характер є ідеальним.

«Для ідеального характеру необхідні три риси: відкрите вираження почуттів, позитив і прямолінійність», – повідомили автори проекту.

В цілому, за їх словами, для психологічно здорової особистості характерно виражати емоції, прямоту, тепло, дружелюбність, впевненість у собі, безпосередність, а також стійкість до стресу.

Вчені вважають, що характер людини може впливати на здоров’я. Наявні наукові дані свідчать, що люди, які проявляли в молодості самодисципліну і організованість, мають в майбутньому більш вигідну фізичну форму, а цікаві особистості володіють більш високим IQ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ВИЗНАЧИТИ ХАРАКТЕР ЛЮДИНИ ЗА ФОРМОЮ НІГТЬОВИХ ПЛАСТИН

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *