Виявлена справжня причина імпотенції

Нове дослідження показало справжню причину, по якій чоловіки втрачають ерекції під час сексу. Еректильна дисфункція або імпотенція вважається дуже поширеним явищем серед чоловіків.

Імпотент

Імпотенцією називають відсутність ерекції у чоловіка під час занять сексом, при якій ці самі заняття здійснювати неможливо. Від імпотенції страждає до половини всіх представників сильної статі старше 40 років в якийсь період свого життя. При цьому майже 50% жінок, які зіткнулися з цим явищем у своїх партнерів, звинувачують самих себе, і абсолютно даремно. Чоловіки втрачають ерекцію зовсім не тому, що їх перестають приваблювати партнерки. Нове дослідження дозволило виявити генетичну аномалію, яка відповідає за імпотенцію.

Виявилося, що існує певна варіація ДНК, здатна спровокувати неможливість досягти або зберегти стан ерекції. Вчені з медичної та страхової компанії Kaiser Permanente в США досліджували гени у трохи більше 37 000 американців, які добровільно поділилися ними для потреб науки. Ці чоловіки розповіли про своє сексуальне здоров’я і виникаючі проблеми з ерекцією.

Вчені з’ясували, що чоловіки з варіацією 6-ї хромосоми, що міститься в гені SIM1, на 26% частіше страждали від імпотенції. Ген SIM1 допомагає в регулюванні маси тіла і ерекції. Виявлення цієї аномалії є досить значною подією, оскільки підтверджує давню гіпотезу про генетичну причину розвитку імпотенції. Ну і наближає створення більш ефективних методів лікування цього розладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПОШИРЕНІ ПРИЧИНИ ІМПОТЕНЦІЇ

ЯК РОЗПІЗНАТИ НАБЛИЖЕННЯ ІМПОТЕНЦІЇ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *