Викликають рак і діабет: названо несподівану небезпеку популярних солодощів

Заміна цукру медом і іншими підсолоджувачами в чаї, каві та інших продуктах не приносить користі здоров’ю.

Мед

Це пояснюється тим, що мед вважають абсолютно здоровим солодким і часто додають його занадто багато, йдеться в доповіді Action on Sugar. Також готові продукти з медом у результаті містять величезну кількість цукру.

Норма меду, як і іншого підсолоджувача, для дорослої людини складає всього 30 грамів на день. При додаванні однієї 7-грамової ложки в чай у напої залишається 6 грамів так званого вільного цукру. При додаванні такої ж ложки звичайного цукру в чаї буде всього 4 грами.

Вільний цукор – це моносахариди, наприклад, глюкоза і фруктоза, і дисахариди – сахароза або звичайний цукор, які додаються в харчові продукти і напої, а також природно містяться в сиропах, фруктових соках і меді.

“Маркетингові виверти призводять до того, що споживачі абсолютно не розуміють, що таке вільні цукри, які продукти містять їх і як вони сприяють загальному споживанню цукру на день. Занадто велика кількість калорій, що поступають з цукрів, сприяє ризику ожиріння, діабету 2 ступеня, різних видів раку, захворювань печінки і зубів”, – заявила дієтолог Кетрін Дженнер.

Джерело: Обозреватель

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *