Вживання цього м’яса збільшує ризик раку на чверть

Чим шкідлива кожна скибочка бекону.

Бекон

Вчені провели дослідження і з’ясували, яка кількість м’яса може спровокувати розвиток раку. Виявилося, кожна зайва скибочка бекону збільшує цей показник на 25%.

Вчені з’ясували, яке кількість червоного м’яса і перероблених продуктів з його застосуванням може викликати розвиток раку товстого кишечника. Для цього співробітники Оксфордського університету проаналізували дані, отримані під час спостереження за 500 тисячами людей, що вживали м’ясо в різних кількостях.

Добровольців розділили на дві групи. Одна з них не обмежувала себе в їжі, інша ж слідувала рекомендаціям національної служби охорони Здоров’я Великобританії, з’їдаючи не більше 70 грам м’яса щодня. В результаті дослідники з’ясували, всього один зайвий шматок бекону, може привести до розвитку онкологічного захворювання. В ході спостережень вдалося отримати важливі статистичні цифри. Крім того, 2 600 учасників спостережень і зовсім померли.

Науковці зуміли з’ясувати, збільшення порції м’яса на 29 грам, що відповідає одному шматку бекону, впливає на ризики розвитку раку. Кожна додана до раціону скибочка здатна серйозно вплинути на стан здоров’я.

Джерело: Med2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *