Британець дожив до 100 років за допомогою вина та м’яса

Житель британського графства Бакінгемшир Артур Грісбрук дожив до 100-річного ювілею, дотримуючись раціону, який розкритикував би будь-який дієтолог. Літній британець дуже любить м’ясо, сосиски і яйця, а також практично щодня випиває по два келихи червоного вина. Він стверджує, що дожив до своїх років саме за рахунок того, що дотримувався раціону, який доставляє йому багато приємних емоцій.

Вино і м'ясо

Незважаючи на солідний вік, британський пенсіонер живе самостійно. Він цілком активний і бадьорий, сам ходить за покупками і готує їжу, а також виконує різну домашню роботу. Також літній чоловік пристрасно захоплений своїм хобі – грою на органі. Час від часу він зустрічається з друзями. Загалом, спосіб життя 100-річного дідуся типовий для набагато молодших людей.

Запорукою довголіття і активності британець вважає свою «дієту», в якій, між іншим, багато холестерину і смаженого м’яса. Він пояснив, що їсть тільки те, що йому хочеться, а найбільш улюбленими продуктами називає стейки, сосиски, яйця, свіжі булочки і томати, до них він мав слабкість і в попередні роки.

«Коли я став пенсіонером, лікар сказав, що треба бути обережнішим з таким меню і дотримуватися більш здорового харчування. Але я вирішив, що буду насолоджуватися життям і їжею, – і лише виграв від цього», – сказав Грісбрук.

Хоча чоловік зізнається, що здоров’я у нього вже не як у молодості, – серйозних відхилень у 100-річного британця немає, а його енергійність просто вражаюча для такого поважного віку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДОЖИТИ ДО 120: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *