Американський лікар назвав Топ-7 правил, які допоможуть дожити до 100 років

Американський лікар назвав Топ-7 правил, які допоможуть не тільки дожити до 100 років, а зроблять життя здоровим. За словами доктора Янсі, виконати їх зовсім не складно, а результат приємно порадує.

довголіття

На першому місці Топ-7 правил, які допомагають жити довго і здорово, знаходиться активність. За словами лікаря, чим менше людина рухається, тим більше у неї шансів отримати серцево-судинні захворювання. Малорухливий образ забирає з життя приблизно 4 роки. Другий рядок дістався контролю рівня холестерину. Цей аналіз потрібно здавати регулярно. При цьому не можна дозволяти, щоб рівень холестерину був вище 5, інакше на судинах почнуть утворюватися бляшки. Третя позиція у правильного харчування. Лікар рекомендує відмовитися від солодкого та жирного і пити якомога більше рідини. Далі слідує контроль над тиском, особливо після 45 років.

П’ятий рядок дістався боротьбі із зайвою вагою. Доктор стверджує, що не можна дозволяти собі товстіти, оскільки ожиріння є однією з головних причин виникнення хвороб і передчасної смерті. На шостому місці – контроль рівня цукру в крові. Лікар рекомендує не тільки відстежувати показники, але і стежити за правильністю харчування, від якого вони залежать. Замикає рейтинг рекомендація відмовитися від куріння. За словами медика, кожен п’ятий курець помирає від онкології легенів, більше того, пристрасть до сигарет веде до раннього старіння, хвороб судин, руйнування зубів і інших проблем зі здоров’ям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *