Аж до летального результату: названа головна небезпека вушних паличок

Очищення вух ватними паличками може привести до занесення інфекцій, травмування та появи тинітусу, тобто дзвону або шуму.

Вушні палички

Особливу небезпеку становить ризик залишити частинки вати у вусі. У 31-річного англійця раптово почалися судоми і головний біль, а після цього він втратив свідомість.

Також він почав забувати імена своїх знайомих. У результаті медики зробили йому сканування головного мозку і виявили на оболонці два абсцеси з гноєм. Причиною їх виникнення були частинки ватних паличок, що застрягли у вусі після гігієнічних процедур.

Вони спровокували виникнення некротизируючого отиту зовнішнього вуха, який почався у вушному каналі і дійшов до головного мозку.

Залишки вати довелося видаляти під анестезією, після чого чоловіка 8 тижнів лікували під крапельницями антибіотиків. У результаті йому все ж вдалося відновити здоров’я.

Раніше також заявлялося, що використання ватних паличок для вух може привести до летального результату. Медики Американської академії отоларингології повідомили, що під час процедури сірка просувається вглиб у напрямку до барабанної перетинки.

У результаті сірка перетворюється в щільну масу і може надовго застрягти всередині органу слуху. У такому середовищі будуть розмножуватися бактерії, зазначається на сайті 103.BY.

Джерело: Обозреватель

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *