8 повсякденних звичок, які серйозно підвищують ризик деменції

Якщо хочете зберегти ясність розуму і тверду пам’ять до старості, відмовтеся від цих шкідливих звичок!

Хвороба Альцгеймера

На жаль, ми не можемо вплинути на сімейну історію і вік — основні фактори, що відповідають за розвиток деменції. На щастя, у нас є можливість змінити свій спосіб життя і звичний раціон, які також впливають на ризик розвитку цього захворювання. Перевірте, чи немає у вас цих поганих звичок, здатних через кілька десятиліть змінити до гіршого ваше здоров’я і життя — і негайно від них позбутися.

Погано харчуватися

Збалансована дієта і здоровий раціон — запорука не тільки нормальної роботи серця і судин, гарної фігури і достатнього рівня енергії. Здоров’я нашого мозку безпосередньо залежить від того, скільки і які поживні речовини ми отримуємо з їжею кожен день. Чим менше в щоденному раціоні насичених жирів, чим більше в ньому овочів, фруктів, цільних злаків і корисних мононенасичених жирів — тим краще він працює і тим сильніше природний захист від вікових змін.

Ігнорувати хронічні захворювання

Два основних фактори, серйозно підвищують ризик розвитку хвороби Альцгеймера — діабет і гіпертонія, при яких пацієнти не отримують необхідного лікування. Якщо ви страждаєте яким-небудь з цих захворювань, важливо дотримуватися дієти, вести максимально активний спосіб життя, акуратно приймати ліки і пам’ятати, що це необхідно в тому числі і для профілактики деменції.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *