8 звичок, які зроблять імунітет дійсно сильним

І ніякої цибулі з лимоном!

Імунітет

Немає чарівної таблетки або чудодійних добавок, які здатні зробити нашу імунну систему сильною. Але тренування, правильне харчування і навіть деякі повсякденні звички здатні здорово її зміцнити та допомогти в боротьбі з хворобами. Вивчайте, що варто робити частіше — щоб рідше хворіти.

Сміятися

Кожен раз, коли ви дивитеся комедію або просто хихикаєте з друзями над одними вам зрозумілими жартами, ви робите свій імунітет трохи сильніше. Вся справа в тому, що сміх підвищує рівень антитіл в крові і лейкоцитів, які атакують і вбивають бактерії і віруси.

Співати

Коли в наступний раз зберетеся в караоке, згадайте, що спів активізує функцію селезінки, допомагаючи збільшити концентрації антитіл в крові і тим самим зміцнити імунну систему. Якщо ж ви не любите співати, то не біда — дослідження підтвердили, що навіть регулярне прослуховування музики робить нас трохи менш сприйнятливими до хвороб.

Їсти жирне

Не втомлюємося повторювати: найгірше, що ми можемо зробити — від перейти на раціон, бідний жирами. Чим більше здорових жирів — мононенасичених, багатих корисними кислотами — ми їмо, тим рідше хворіємо. Справа в тому, що жири необхідні для виробництва гормоноподобних сполук, які допомагають регулювати реакцію імунної системи на інфекцію. І якщо ви їсте мало жирів або віддаєте перевагу шкідливим транс-жирам, вашій імунній системі може просто не вистачити сил на повноцінну боротьбу.

…і рибу

Два в одному — корисні жирні кислоти омега-3 і білок, що зміцнює імунну систему. Все це — морська риба жирних сортів. У тих, хто з’їдає хоча б дві порції такої риби в тиждень, менше запальних процесів в організмі і міцніший імунітет.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *