7 способів захиститися від грипу, якщо ви не отримали вакцину

На думку медиків, вакцини є найкращим способом захиститися від грипу, але якщо ви пропустили щеплення, використовуйте доступні заходи профілактики, адже захворіти зараз особливо легко.

Мити руки

Більшість вірусів, включаючи грип, передається через брудні руки. Одним з найефективніших способів уникнути його в тих випадках, коли людина не отримала вакцину – частіше їх мити, уникати дотиків до поверхонь в громадських місцях. Не існує якогось строго єдиного методу, який би вважався панацеєю від зараження грипом, проте дотримання набір корисних правил може допомогти поліпшити захисний потенціал організму і врятувати здоров’я.

Пити лимонний сік. Вітамін С, що міститься в лимонах виступає в якості електроліту для підтримки гарної циркуляції рідин в організмі системи, що ефективно підсилює дію імунітету. Приготуйте коктейль, змішавши 100 мл води, сік вичавленого лимона, щіпку каєнського перцю, чайну ложку меду і столову ложку яблучного оцту. Якщо вживати його щодня, ризик захворіти знизитися відразу дуже сильно.

Приймати ехінацею. Рослина відома своєю противірусною активністю, може пригнічувати вірус грипу, зменшує ускладнення при захворюванні ним. Але приймати потрібно щодня, а не тільки коли ви неважливо себе почуваєте.

Жувати часник. Цей спосіб ефективний для боротьби з патогенами в порожнині рота, оздоровлення горла, а також дієво допомагає захиститися від вірусних інфекцій всіх видів. Корисно вживати таким чином по зубчику в день.

Підтримувати гідратацію тіла. Організм потребує води, щоб активно звільнятися від відходів і токсинів. При зіткненні з вірусами грипу або застуди рідини потрібно більше. Пиття теплої води протягом дня є одним з найпростіших способів, які реально допомагають захиститися від зараження.

Використовувати ефірні олії. Суміш, що допомагає уникнути захворювання респіраторними інфекціями, включає евкаліпт, розмарин, орегано, м’яту. Обробіть складом (потрібно кілька крапель) область за вухами або помістіть його в розпилювач аромату – це очистить повітря приміщення, в якому ви перебуваєте.

Скоротити цукор. Активне поїдання білого рафінованого цукру послаблює імунну систему. Якщо ви не отримали вакцину, то в сезон високого ризику зараження потрібно скоротити споживання продуктів з доданим цукром, а краще – виключити з раціону, хоча б тимчасово.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *