7 симптомів, які можуть вказувати на серцевий напад у жінок

У жінок, на відміну від чоловіків, в разі серцевих нападів не проявляються «класичні» симптоми. Які ж ознаки можуть вказувати на жіночий інфаркт?

Біль в грудях

Днями американські лікарі-кардіологи виступили в пресі з застереженням про те, що жінки часто не помічають проблем з серцем, так як симптоми, що свідчать про наявність таких проблем у представниць слабкої статі, часто виявляються нетиповими. У зв’язку з цим фахівці радять жінкам звертати увагу на такі явища:

Втома. Раптова втома, що виникає, незважаючи на нормальний сон (мінімум 7 годин) і відсутність важких навантажень, може бути першим провісником прийдешнього серцевого нападу у жінок. Ігнорувати незрозумілу втому небезпечно, з таким симптомом слід звернутися до лікаря.

Запаморочення, нудота. Якщо ці симптоми проявляються в обставинах, не пов’язаних з фізичним навантаженням і значною витратою енергії, краще записатися на обстеження до кардіолога.

Відчуття стиснення, лещат. Для жінок відчуття здавлювання, стиснення ребер є більш частим сигналом про серцевий напад, ніж біль у грудях.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *