7 рад про схуднення, які дійсно працюють на думку дієтологів

Існує безліч порад, які допомагають домогтися схуднення, – але які дійсно працюють? На думку дієтологів, позбутися від зайвих кілограмів реально, дотримуючись таких порад досить спати, вживати найбільш калорійну їжу на початку дня, пити воду за їжею і іншим.

Схуднення

Спіть 8 годин. Дослідження вчених з Університету Бригама Янга показало: регулярний графік сну дійсно знижує кількість жиру в організмі, при цьому люди, сплячі по 8 годин, демонструють велику втрату ваги (особливо в області живота) в порівнянні з тими, хто спить 6,5 годин.

Вживайте пробіотики. Вони містять штами бактерій, що стимулюють вироблення кишечником» гормону гарного самопочуття ” серотоніну. Схудненню це допомагає, зменшуючи тягу до їжі.

Уникайте великих перерв між прийомами їжі. Дієтологи радять годувати організм кожні 3-4 години (сон – виняток). Це означає сніданок, перекус перед обідом, обід, потім ще перекус, вечеря. Дана схема оптимальна для активного метаболізму.

Їжте найбільш калорійну їжу в першій половині дня. Ще одна порада, яка на думку дієтологів дійсно працює при схудненні. Німецькі вчені з Любекського університету довели, що звичка починати день з максимально насиченого поживними речовинами сніданку (більш щільного, ніж обід) найкраще розганяє метаболізм і знижує вагу.

Пийте воду під час їжі. Це допомагає уникнути споживання зайвих калорій або навіть скоротити їх кількість, що вкрай важливо для схуднення.

Їжте яйця. З’ївши ціле яйце, організм отримує протеїн і жир – дана комбінація дійсно забезпечує тривале насичення, небажання є ще.

Тримайте в чистоті свій простір. Згідно з дослідженнями, люди, в будинках яких панує безлад, частіше страждають від зайвої ваги або ожиріння – обстановка хаосу, забруднення підвищує рівень гормонів стресу, що провокують тягу до шкідливої їжі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *