7 продуктів, які чоловікам слід їсти більше

Щоб підтримувати гарне здоров’я, чоловікам потрібен не тільки білок. Одного білка недостатньо для задоволення 2500 калорій, які чоловіки повинні споживати щодня. Харчування має вирішальне значення для чоловічого здоров’я та всіх його аспектів, включаючи фізичне та сексуальне здоров’я.

Кава

Дослідження показують, що деякі конкретні поживні речовини – від звичайних мікронутрієнтів до менш популярних рослинних сполук-демонструють благотворний вплив, зокрема, на чоловіче здоров’я, передає Food News. Ось найсильніші з усіх:

1. Авокадо – незважаючи на високий вміст жирів і калорій, авокадо – відмінний перекус після тренування. Жири і волокна допомагають підтримувати відчуття ситості протягом тривалих періодів часу, а калій захищає від хворобливих м’язових спазмів. Крім того, перекус авокадо може допомогти заповнити втрату калію під час тренування.

2. Імбир – цей інгредієнт здавна використовувався в якості лікарської їжі для лікування нудоти і запаморочення. Але недавні дослідження показують, що екстракт імбиру може зменшувати пухлини в простаті і вбивати ракові клітини простати.

3. Яйця – містять більше корисного білка, ніж інші джерела білка, включаючи яловичину. Таким чином, перекус яйцем після тренування або вправ може допомогти побудувати більш сильні і стрункі м’язи.

4. Чорниця – вважається королем антиоксидантних продуктів. Ці яскраві ягоди повні рослинних пігментів, які мають захисну дію від раку, в тому числі раку товстої кишки і простати. Ягода містить вітамін К-мікроелемент, що запобігає еректильну дисфункцію.

5. Бразильські горіхи – один з кращих продуктів для здоров’я статевого члена. Недавні дослідження показують, що мікроелемент селен в бразильських горіхах може знизити ризик раку простати – гормонозалежного раку – через його роль у здоров’ї гормонів.

6. Фісташки – яскраво-зелені горіхи також є хорошим рослинним джерелом L-аргініну для більш надійної і тривалої ерекції. Рослинні стероли в фісташках допомагають знизити загальний холестерин для кращого захисту від хвороб серця.

7. Кава – в помірних кількостях може знизити ризик розвитку еректильної дисфункції. Дослідження 2015 року показало, що вживання до трьох чашок кави в день знижує ризик еректильної дисфункції на 42 відсотки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *