7 продуктів, які можна їсти навіть вночі

Якщо вже так сталося, що доводиться перекушувати вночі, зверніть увагу на такі продукти, як буряк, яйця, сир, селера, печені яблука.

сир

Буряк. Він містить багато бетаїну-ліпотропної речовини, що регулює жировий обмін. Завдяки бетаїну їжа краще засвоюється, а організм активніше спалює жир.

Яйця круто і білковий омлет. Яйця низькокалорійні, при цьому забезпечують організм корисним для м’язової маси білком, а також містять в собі корисні жири. Їх можна відварити заздалегідь і помістити в холодильник – навіть їх нічне вживання в розумній кількості не дасть поправитися.

Сир. Цей продукт не у всіх викликає ентузіазм, а, між тим, для тих, що худнуть і для тих, хто стежить за фігурою, сир – один з найкращих помічників. Він є джерелом мікроелементів, які важливі для активних обмінних процесів і ефективно сприяє зміцненню м’язової маси.

Селера. Його вживання стимулює травні процеси і сприяє регулярному відвідуванню туалету.

Морква з хумусом. Такий перекус в нічний час цілком дозволений з точки зору дієтології. Організм при цьому отримує неабияку порцію вітамінів і антиоксидантів, які надають антисептичну, знеболюючу, протизапальну та протисклеротичну дію, покращують стан шкіри і сприяють омолодженню.

Печені яблука. Вміщені в яблуках речовини, сприяють міцному сну. Також ці фрукти нормалізують роботу шлунка і кишечника, ефективно сприяють зростанню корисної бактеріальної флори шлунково-кишкового тракту, знижують рівень холестерину.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *