7 продуктів, в яких цукру більше, ніж здається

Дотримуєтеся низьковуглеводної дієти? Ці продукти краще з неї виключити. Вони не так корисні, як може здатися на перший погляд.

Йогурт

Сухофрукти

Сухофрукти – аж ніяк не нешкідливий продукт. У 50 г кураги ховається 17 г вуглеводів, в інжирі — 20 г, а в родзинках — цілих 26 г. У висушених фруктах цукру набагато більше, ніж в тільки що зірваних. Воду з них випарюють, а вуглеводи залишаються, представляючи серйозну загрозу для нашій талії.

Бобові

У 100 г готової сочевиці і чорних бобів може міститися до 18 г вуглеводів, а в нуті і того більше — приблизно 20 г. Ми звикли вважати бобові джерелом рослинного білка. Тим часом, і вуглеводів в них предостатньо. Подумайте кілька разів, перш ніж класти їх в салат.

Йогурт

В одній порції йогурту (150 г) міститься 16 г вуглеводів. І хоча цей продукт відноситься до категорії білкових, не варто забувати про входить до його складу лактозі. Навіть якщо виробник прибрав з йогурту всі ароматизатори і підсолоджувачі, вилучити природний молочний цукор у нього не вийде.

Соки

В одній склянці апельсинового соку 26 г вуглеводів, яблучного – 28 г, журавлинного – 31 г. І це ще без урахування доданого цукру! Як і сухофрукти, соки містять велику кількість цукру. Тільки уявіть: стовідсотковий (нерозбавлений) сік містить в два рази більше вуглеводів, ніж газована вода.

Кіноа

Ця популярна крупа також багата вуглеводами: в 100 г продукту їх близько 18 м технічно кіноа — це навіть не зернова культура, а насіння. Але факт залишається фактом: за кількістю вуглеводів вона перевершує навіть спагетті.

Банани

Один середній за розміром банана містить близько 25-27 г вуглеводів. Цей ситний і багатий корисними речовинами фрукт замінює два шматки хліба.

Безглютеновий хліб

Дотримуєтеся безглютенової дієти? Будьте уважні: Безглютенові продукти — це не те ж саме, що безвуглеводні. Так, одна скибочка хліба з безглютенового борошна містить цілих 18 г вуглеводів. А багато хлібців з цієї категорії продуктів випікаються з використанням картоплі або тапіоки, і лише деякі виготовляються з корисних видів борошна на зразок мигдального.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *