7 поширених міфів про здоров’я і самопочуття

Для поліпшення самопочуття є маса методів. Але довіряти їм усім поголовно не варто. Адже дуже багато серед думок про здоров’я є помилкові. Які твердження і поради є не більше, ніж міфами, розповідаємо в нашому матеріалі.

Загрози для здоров'я

Міф №1: холодна температура провокує хвороби

Так, люди частіше хворіють восени і взимку. Однак це не залежить від температури на вулиці. Дослідження показало, що люди, які застудилися, заражаються з точно такою ж ймовірність, якщо знаходяться в теплі вдома. Аналогічні ризики у тих, хто гуляє на вулиці. Насправді ж поширення захворювання залежить від контактів з інфікованими людьми. Відсутність провітрювання приміщень теж впливає на ризики.

Міф №2: треба висипатися у вихідні

Дуже часто люди в будні не висипаються в гонитві встигнути все заплановане на день. А ось у вихідні нібито можливо відіспатися за весь тиждень. Але це помилкова думка. Сучасні дослідження доводять, що якщо протягом тижня спати по чотири години, а у вихідні – по 10 годин, то самопочуття людини буде незадовільним. Тому має сенс спати кожен день по 7-8 годин, щоб здоров’я залишалося на належному рівні.

Міф №3: не можна їсти після 18:00

Вважається, що споживання їжі після 18:00 обіцяє зайвими кілограмами, тому люди, які худнуть прагнуть не їсти вечорами. Але це поширений міф, який давно переходить від одного покоління в інше. Але правди в цьому твердженні абсолютно немає. Не варто пропускати прийом їжі, аби схуднути. Важливо харчуватися збалансовано, стільки, скільки потрібно організму. Адже найголовніше, щоб калорії спалювалися, тоді і вага буде в межах допустимої норми. А ось терпіти голод – не найкраще рішення, якщо ви хочете зберегти здоров’я.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *