7 найшкідливіших продуктів, які можуть коштувати нам кількох років життя

Якщо ви хочете жити довго, негайно викиньте їх зі свого холодильника!

Фаст-фуд

«Ми не живемо для того, щоб їсти, а їмо для того, щоб жити». А якщо ми хочемо жити по‑справжньому довго, то варто назавжди відмовитися від деяких продуктів, за які доводиться платити не тільки грошима, але і — в прямому сенсі слова — роками свого єдиного життя. Ніколи, ніколи більше не їжте ці продукти з нашого списку — якщо хочете прожити по‑справжньому довго.

Солодка газована вода

Регулярне вживання солодких газованих напоїв всерйоз збільшує ризик ранньої смерті-такі дані були представлені на торішньому Конгресі Американської кардіологічної асоціації. Так, всього один стакан коли в день підвищує ризик передчасної смерті від ішемічної хвороби вдвічі. Більш того, щоденне вживання солодких напоїв прискорює старіння клітин і в підсумку відбирає у нас 4,5 року життя.

Штучні підсолоджувачі

Дієтологи поки не прийшли до єдиної думки, чи варто повністю відмовлятися від цукру, але от в тому, що продукти з доданими підсолоджувачами однозначне зло — впевнені на сто відсотків. Крім того, хто «підсолоджені» продукти і напої підвищують ризик розвитку ожиріння, діабету і хвороб серця, вони ще й посилюють негативні ефекти звичного цукру. А ще одне дослідження підтвердило пряму зв’язок між регулярним вживанням доданого цукру і підвищеним ризиком розвитку інсульту і недоумства.

Солоні продукти

Більшість з нас щодня з’їдає набагато більше солі, ніж потрібно нашому організму – а надлишок натрію збільшує ризик серцево-судинних захворювань, інсульту і раку шлунка. У більшості випадків зайву сіль ми отримуємо з оброблених продуктів і фаст-фуду — ще один привід серйозно скоротити їх вживання.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *