7 літніх продуктів, ідеальних для поліпшення здоров’я

Літо – чудовий привід перейти на здорове харчування і почати вживати більше свіжих овочів і фруктів.

Такі корисні помідори

Фахівці розповіли про ті літні продукти, які містять особливо багато цінних нутрієнтів і тому вважаються ідеальними в справі підтримки і поліпшення.

Вишня і черешня. Їх цінність – це велика кількість антоціанів, — речовин з протизапальними властивостями. Завдяки їм вживання вишні і черешні захищає від розвитку раку і вікового недоумства.

Абрикос. Вони насичені калієм, який покращує стан судин, активізує процеси виведення токсинів з організму, в тому числі надлишки шкідливого холестерину. Вживання сушених абрикосів (курага) сприяє поліпшенню самопочуття при поганому кровообігу, міастенії, порушенні серцевого ритму.

Помідор. Це ідеальні постачальники лікопіну – речовини, що знижує ризик розвитку деяких форм раку і серцевих захворювань. Крім того, в помідорах міститься багато природного колагену, який покращує стан шкіри, надає їй більш молодий вид.

Малина. Вживання малини викликає позитивні зміни в роботі судин, які зменшують ризик хвороб серця на 15%. В цілому літні ягоди – це один з кращих літніх продуктів: практично всі вони містять речовини, антоціани, що захищають від розвитку злоякісних пухлин.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *