7 доступних засобів, які покращують роботу імунної системи

Стимуляторами роботи імунної системи можуть бути не тільки аптечні препарати, до слова, зовсім не дешеві. Існують більш доступні засоби, які не менш ефективно покращують імунний захист організму.

Імунітет

Піст. Протягом року корисно відмовлятися від їжі на деякий час-на день або два. Вчені з Університету Південної Каліфорнії виявили, що під час посту спостерігається деяке зниження кількості білих кров’яних клітин в організмі, однак після його закінчення їх рівень перевищує той, що був раніше.

Прослуховування музики. Вчені кажуть, що під час прослуховування улюблених музичних композицій в організмі людей музики збільшується вміст природних клітин-кілерів, які націлюються імунною системою на знищення бактерій, збудників хвороб, а також ракових клітин.

Прогулянки на природі. Японські дослідники з’ясували, що прогулянка в умовах природних пейзажів всього протягом 20 хвилин знижує рівень кортизолу – гормону, пригнічує активність імунної системи.

Сауна. Згідно з даними, отриманими австралійськими фахівцями, люди, що відвідують сауну два рази в тиждень, в два рази рідше піддаються простудних інфекцій порівняно з тими, хто не ходить в сауну.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *