7 головних продуктів харчування для запобігання раку

У половині випадків розвиток раку можна запобігти за допомогою їжі. Вчені з Міжнародної асоціації здоров’я назвали 7 продуктів харчування, які перешкодять появі злоякісних пухлин.

Овочі

Потужним протизапальним натуральним засобом визнали куркуму. При вживанні рослини гинуть ракові клітини і порушується кровопостачання шкідливих новоутворень. В умовах відсутності харчування пухлини припиняють розвиватися і зникають. Куркума запобігає метастазам за рахунок створення перешкод для міграції ракових клітин. Заради посилення ефекту рекомендується змішувати рослину з чорним перцем і оливковою олією. В цьому випадку вплив куркуми на злоякісне новоутворення збільшиться в 2000 разів.

Згубні для раку горіхи, насіння соняшнику і льону. Вони забезпечують організм людини омега-3, зменшують розмір поліпів, знімають запалення, сприятливо впливають на здоров’я при проходженні хіміотерапії. Крім того, горіхи і насіння – це натуральне джерело селену, що перешкоджає розвитку пухлини.

Овочі та фрукти збагатять організм каротиноїдами. Для цих цілей підійдуть морква, кабачки, томати, буряк і абрикоси. Вони зміцнять імунітет і не залишать шансів раку. Захисні властивості організму підсилює капуста, особливо броколі.

Гриби нададуть користь в боротьбі з онкологічними хворобами. Шиїтаке і майтаке містять лентинан, який запобігає метастазам. Крім цього, пригнічують ріст пухлини водорості, а пробіотики перешкоджають утворенню канцерогенів в кишечнику.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *