6 секретів, які могли б розповісти наші гінекологи

Найголовніший: як правило, ми турбуємося про вчинені дрібниці!

Консультація у лікаря

Якщо ви всерйоз дбаєте про своє здоров’я, ви повинні як мінімум двічі на рік відвідувати гінеколога, здавати необхідні аналізи і мазки. А ще — варто знати, що насправді хотіли б сказати нам ці лікарі – але з якоїсь причини соромляться.

Не варто турбуватися про епіляцію перед прийомом

Акушер-гінеколог в середньому витрачає на огляд однієї пацієнтки 7-11 хвилин і щетина навколо інтимних місць — це останнє, що може його зацікавити. А ось для вас зайвий сеанс епіляції може обернутися неприємністю: в мікротравми і тріщини, які утворюються навіть після самої щадить процедури, може потрапити інфекція. Побережіть себе і не піддавайте невиправданому і непотрібному ризику.

Не варто скасовувати візит до лікаря через менструацію

Більшість жінок швидше скасує візит, ніж прийдуть на огляд в перший день місячних, які раптово почалися — і дуже даремно. Насправді, менструація не завадить огляду і не вплине на результат мазків, а практично всі лікарі-гінекологи мають досвід прийнятих пологів і бачили дещо серйозніше декількох крапель менструальної крові. А ось своєчасний огляд і вчасно поставлений діагноз — це набагато важливіше.

Ніколи не призначайте собі лікування самостійно

Молочниця, грибкова інфекція, інфекція сечовивідних шляхів — багато симптомів схожі, але правильне лікування може підібрати тільки лікар. А якщо застосовувати невірні препарати, перебіг хвороби може погіршитися і навіть привести до серйозних ускладнень, аж до незворотних. Не ризикуйте, будь ласка!

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *