6 продуктів, здатних прискорити старіння шкіри

Здатність цих продуктів викликати передчасне в’янення шкіри проявилася в багатьох експериментах.

цукор

Цукор. Наукові експерти розповіли про ті продукти, які здатні прискорювати старіння шкіри. У список цих продуктів вони внесли цукор. За словами вчених, його постійна присутність в раціоні уповільнює синтез колагену – білка, який відповідає за пружність шкіри.

Перероблене м’ясо. Його надмірне споживання негативно позначається на обміні речовин, що робить шкіру тьмяною, псує її колір і підвищує схильність до запалення.

Солі. Всі готові продукти харчування і напівфабрикати містять надмірну кількість солі. Якщо основну частку раціону складають саме вони, набряклості не уникнути.

Кава. Любителі кави не тільки ризикують дістати пошкодження емалі зубів. Цей напій зневоднює організм, тим самим сприяючи появі зморшок на шкірі, швидко старіючої від нестачі вологи.

Алкоголь. Вживання спиртних напоїв провокує появу припухлостей на шкірі, робить більш вираженими кровоносні судини на ній.

Продукти з кукурудзи. До них в тому числі відносяться різноманітні пластівці для сніданків, чіпси, попкорн. Експерти констатують, що пристрасть до цих продуктів порушують в організмі баланс Омега-3 і Омега-6.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *