6 незамінних продуктів для жінок, які хочуть завагітніти

Якщо жінка взялася за справу, вона її доведе до кінця! Те ж саме стосується питання вагітності. Вона починає шукати різноманітні шляхи, які допоможуть досягти мети. У питанні вагітності вкрай важливо налагодити своє харчування. Ми розповімо, які саме продукти необхідні для бажаючої завагітніти.

Вагітна

Молочні продукти

Молоко, йогурти і сири вкрай корисні при зачатті. Молочка в дієті і до бажання завести дитину має бути присутня, але зараз, Якщо хочеш завагітніти, вона строго обов’язкова. Продукти подібного типу позитивно позначаються на стані жіночої репродуктивної системи.

Причому немає ніякого сенсу включати в раціон тільки маложирні або зовсім знежирені продукти, особливо якщо потрібно знизити зайву вагу, який може бути проблемою при зачатті. У денний час потрібно включати невелику кількість жирних молочних продуктів – це доведено вченими.

Білкові продукти

Пісний тваринний білок допоможе знайти належну кількість заліза, що важливо для підвищення фертильності. Згідно з дослідженнями, при дефіциті речовини можливе її зниження, а додавання в дієту для бажаючих завагітніти індички, курки і яловичини сприятиме виправленню ситуації, що склалася. Пам’ятайте, що на відміну від молочки, жирні м’ясні продукти не принесуть користь. При цьому занадто багато білка теж негативно позначається на зачатті. Не буде зайвим раз на тиждень тваринний білок замінювати на рослинний. Відмінно підійдуть боби, тофу або кіноа.

Жирна риба

Лосось, сардини, оселедець, інші види жирної риби позитивно впливають на ймовірність завагітніти. Це можна пояснити високим вмістом омега-3 жирних кислот. Посилюється приплив крові до репродуктивних органів, регулюється вироблення статевих гормонів. Також омега – 3 можна отримувати з насіння льону, горіхів, гарбузового насіння.

Складні вуглеводи

Правильні вуглеводи є незамінними для жінок, які хочуть завагітніти. До них відносять цільнозернові, боби, овочі, фрукти. А ось від білого хліба, рису, рафінованих пластівців і солодких ласощів краще відмовитися. Перетравлення простих вуглеводів призводить до збільшення рівня цукру в крові, інсуліну в організму, що явно не сприяє грамотному виробленню репродуктивних гормонів, а також порушує менструальний цикл.

Устриця

Підвищення потенції і лібідо — вважається, що це основна функція устриць. Однак вони ще підвищують фертильність. Відповідно, можливість завагітніти буде набагато вище.

Ягода

При зачатті необхідно споживати більше малини і чорниці. Ягоди багаті антиоксидантами, забезпечують захист жіночого тіла від пошкодження і старіння клітин, включаючи репродуктивні.

Пам’ятайте, що дієта і правильне харчування не єдиний важливий спосіб підвищити ймовірність зачаття. Важливо в цілому дотримуватися здорового способу життя, займатися спортом, вчасно відвідувати гінеколога, а при виникненні проблем негайно йти до лікаря. Тільки медик здатний виявити точну причину безпліддя (якщо таке є), призначити відповідне лікування і усунути ваші проблеми.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *