6 видів продуктів, які не варто поєднувати з алкоголем

У якості закусок до спиртного фахівці не радять використовувати цитрусові, каву, гострий соус, помідори, солодощі, а також мариновані огірки.

Огірковий розсіл

Алкоголь здатний принести багато шкоди організму, а невідповідні продукти, з якими його поєднують, можуть ще більше погіршити ситуацію.

Цитрусові. Любителі алкоголю часто скаржаться на порушення діяльності шлунково-кишкового тракту, адже слизова шлунка першої піддається токсичній дії алкоголю. З цієї причини не варто закушувати спиртне цитрусовими – ці продукти містять багато кислоти, яка разом з алкоголем може вкрай негативно вплинути на стан органів травлення і «вбити» ніжну слизову шлунка.

Кава. Кофеїн діє як стимулятор нервової системи, в той час як алкоголь, навпаки, уповільнює всі реакції. Вживаючи каву в поєднанні з алкоголем, людина може неадекватно оцінювати ступінь свого сп’яніння і випити більше спиртних напоїв, що загрожує отруєнням. Крім того, в симбіозі з алкоголем кофеїн негативно діє на підшлункову залозу, при цьому підвищується ризик розвитку панкреатиту.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *