5 фруктів, здатних зупинити випадання волосся

Чи відомо вам про те, що яблука містять вітаміни, пов’язані з запобіганням утворення лупи? А саме це явище в деяких випадках сприяє випаданню волосся.

Папая

1. Папая. Найціннішим будівельним білком в нашому організмі є колаген. Організм створює його за рахунок з’єднання певних амінокислот, які зазвичай містяться в продуктах на зразок яловичини, курки, риба, яйцях і молочних продуктах. Але цей процес також вимагає вітаміну C в якості ключового інгредієнта, а високий вміст даного вітаміну фіксується в папаї. Також в цьому фрукті багато кальцію, втрата якого пов’язана з випаданням волосся.

2. Ананас. Багато людей чули про вплив вільних радикалів – нестабільних атомів, які утворюються в нашому організмі і можуть пошкодити клітини, викликаючи хвороби і старіння. Ці ж вільні радикали носять шкоду волосяним фолікулам, і особливо уразливі перед їх впливом люди середнього і старшого віку. Для боротьби з вільними радикалами потрібні антиоксиданти, якими дуже багаті ананаси.

3. Персик. Для збереження здорового волосся наша шкіра голови повинна добре зволожуватися. На голові шкіра містить потові залози, що виробляють шкірне сало, яке змащує кінчики волосся в міру їх зростання. При нестачі зволоження шкіра голови починає страждати. Персики багаті вітамінами A і C, це прекрасні природні зволожувачі.

4. Ківі. Ці фрукти містять дуже хороші показники вітамінів А, Е, Е і флавоноїдних антиоксидантів на кшталт бета-каротину, лютеїну і зеаксантину. Крім того, в ківі багато вітаміну C, необхідного для виробництва колагену, а також жирних кислот Омега-3, що забезпечують зволоження. Нарешті, ківі багаті міддю, яка допомагає волоссю зберігати їх природний колір і захищатися від сивини.

5. Яблуко. Вони містять вітаміни A, B і C, вкрай необхідні для збереження здоров’я шкіри голови і запобігання появи лупи. В яблуках також безліч антиоксидантів для боротьби з вільними радикалами, а ще у 2002 році японські дослідники довели, що яблучний екстракт забезпечує ріст волосся.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *