5 трав, які ефективно знижують високий тиск

Високий тиск (гіпертонія), є хронічним захворюванням, пов’язане зі здоров’ям серцево-судинної системи. При гіпертонії кровоносні судини починають звужуватися, в результаті чого кров чинить тиск на стінки судин. Без лікування підвищений артеріальний тиск призводить до загрозливих для життя захворювань – інфаркту, ішемічної недостатності та інсульту. Ці 5 трав служать потужними природними засобами від гіпертонії.

Трави

Шавлія

Зазвичай використовується для додавання свіжості в томатні соуси, омлети, рибні страви і пасту. Але трава містить антиоксиданти, які можуть знизити артеріальний тиск. Шавлія сприяє циркуляції крові, посилюючи імунні реакції на запалення.

Гібіскус

Рослина відома своїми великими барвистими квітами, які мають цілющі властивості. Часто квітки гібіскуса збирають для створення трав’яного чаю. Широко поширена думка, що воно знижує артеріальний тиск завдяки наявності антиоксидантів, які лікують запалені кровоносні судини.

Глід

Глід є колючим квітучим чагарником, листя, квіти, ягоди і стебла якого зазвичай використовуються в якості рослинних лікарських засобів. Він часто використовується для лікування захворювань: високий тиск і рівень холестерину, які збільшують ризик хвороб серця. Відомо, що глід покращує кровообіг і запобігає запалення судин, яке може викликати утворення тромбів.

Часник

Містить 33 сполуки, багатих сіркою, які мають протизапальні, антибактеріальні та антиоксидантні властивості. Показано, що сполука, відома як аліцин, знижує високий тиск.

Кориця

Містить природну речовину циннамальдегід, що володіє антиоксидантними властивостями. При вживанні в якості трав’яного чаю кориця допомагає боротися з гіпертонією.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *