5 способів прибрати зайвий жир з живота

Надлишок жиру на животі і талії є додатковим фактором ризику серцево-судинних хвороб, а також раку. Які способи допомагають прибрати зайвий жир на животі найбільш ефективно?

шкода жиру на животі

Аеробні вправи. Дослідження вчених з Медичного центру Університету Дюка в Північній Кароліні показало, що одним з найкращих способів боротьби із зайвими кілограмами в області живота є аеробні вправи, зразок бігу, велотренажерів, аеробіки тощо Аеробні вправи знижують опірність до інсуліну, скорочують кількість ферментів у печінці і нормалізують рівень тригліцеридів в крові краще, ніж вправи з вагою.

Нерафіновані рослинні олії. За даними American Diabetes Association, накопичення вісцерального жиру, тобто, жиру в зоні живота і талії найчастіше асоціюється з вживанням великої кількості насичених жирів, джерелами яких виявляються червоне м’ясо і продукти з переробленого м’яса, сир, вершкове масло, а також різноманітний фастфуд.

Вчені рекомендують контролювати споживання даних продуктів, а в раціон вводити більше натуральних рослинних олій. Зокрема, кажуть вони, вживання соняшникової, оливкової та ріпакової олій допомагає швидше схуднути в області живота.

Корисні продукти. Вживання деяких продуктів допомагає стимулювати метаболізм жиру в організмі, що дозволяє зробити більш струнким і живіт. Експерти радять їсти броколі, цибулю, натуральний йогурт, бобові, курячу грудку, авокадо.

Більше клітковини. Провівши низку досліджень, вчені виявили, що розчинна клітковина, яка міститься у вівсі, ячмені, горіхах, насінні, бобах, горосі, а також в деяких фруктах і овочах, допомагає прибрати надлишки жиру з живота. Згідно з даними, наведеними в журналі Prevention, збагачення щоденного раціону клітковиною призводить до зменшення вісцерального жиру на 3,7%.

… а також білка. Фахівці Клініки лікування ожиріння (Obecity Clinic at Cornellцелом) відзначають, що корекція харчування на тлі достатньої фізичної активності є самим простим способом отримати плоский живіт. Вони рекомендують їсти більше білка, джерелом якого є кисломолочна продукція, пісне м’ясо і бобові.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *