5 симптомів, які не можна ігнорувати

Деякі люди звертаються до лікарів з самими нісенітницями проблемами, які не потребують особливої уваги. Але більшість з нас, на жаль, ігнорує навіть ті симптоми, які можуть говорити про дуже серйозні проблеми.

Нічна пітливість

1. Постійна спрага. Однією з основних причин стійкої спраги є підвищення рівня цукру в крові. Це також супроводжується втомою і необхідністю частіше відвідувати туалет. Швидше за все, ви зіткнулися з розвитком переддіабету або вже повноцінного діабету. Природно, ігнорувати його не можна.

2. Кров в сечі. Навіть якщо це сталося всього один раз, обов’язково сходіть до лікаря. Найчастіше кров в сечі викликає цистит, але в деяких випадках це може бути пухлина сечового міхура. На ранніх стадіях пухлини кров в сечі з’являється рідко, і чим швидше ми перехопимо цю хворобу, тим вищі шанси.

3. Незрозумілі синці. Вони можуть з’являтися на тілі через брак тромбоцитів, що допомагають крові згортатися, або при лейкозах. Але не треба відразу панікувати, оскільки подібні синці нерідко з’являються після надмірного прийому аспірину або антикоагулянтів на кшталт варфарину. Все одно, слід сходити до лікаря.

4. Хрипкий голос. Хрипота, яка не проходить більше трьох тижнів, також вимагає перевірки. Якщо ви курець, то вам особливо необхідно відвідати лікаря, так як їх хрипота може означати початок раку.

5. Нічна пітливість. Найбільш частий прояв менопаузи. Втім, стійка нічна пітливість і жар можуть сигналізувати про рак крові або ВІЛ-інфекції.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *