5 простих способів уповільнити старіння, які можна застосовувати вже зараз

Старіння бачиться багатьма людьми як страшне явище, небажане. Уповільнити його цілком реально. Досить почати дотримуватися нижчеперелічених методів з сьогоднішнього дня.

Молодість

Гарне травлення

Правильна робота шлунково-кишкового тракту допоможе отримати організму всі необхідні поживні речовини, мікроелементи, вітаміни. Збій одного з органів здатний привести до згубних наслідки, в тому числі старіння. Здоров’я травлення безпосередньо залежить від харчування. Відмовившись від чіпсів, фастфуду, батончиків, фруктових соків, інших шкідливих продуктів, можна уповільнити старіння шлунково-кишкового тракту, всього організму. Підтримати здоров’я дозволять зелені овочі, фрукти, свіжа зелень, злаки, хліб з цільнозернового борошна, морепродукти, риба, рослинні масла, горіхи, нежирні сорти м’яса і птиці.

Питний режим

Близько 2 літрів води потрібно людині кожен день. Якщо знизити кількість споживаної рідини, стан шкіри погіршиться, знизиться тонус м’язів. Дефіцит води сприяє ожирінню, геморою, варикозу, гіпертонії, викликає проблеми з менструальним циклом. Кожне захворювання-фактор передчасного старіння.

Якісний сон

Сон потрібен для розслаблення, відпочинку для мозку, органів чуття. Уривчастий сон, безсоння погіршують ситуацію. Накопичуються фізична, психічна втома, неврози, депресії, зниження імунітету. Недотримання режиму дня позначається на стані шкіри, викликаючи старіння. Уповільнити його можна за допомогою правильного сну.

Хороша екологія

Проживання в регіонах з чистим повітрям дозволяє уповільнити старіння. Звичайно, подібне доступно не кожному. Не пощастило народитися там, де відмінна екологія? Проводьте більше часу на природі, гуляйте вечорами в парку, виїжджайте в ліс на вихідні. Також потрібно дотримуватися сприятливий мікроклімат будинку, в офісі. Слідкуйте за температурою і вологістю в приміщенні, провітрюйте, вирощуйте кімнатні рослини.

Насичення вітамінами

Вітаміни дозволять уповільнювати старіння. Головне бути обережними в даних питаннях. Часи, коли в світі вирував авітаміноз, пройшли. Зараз можна побудувати своє харчування так, щоб в раціоні було багато вітамінів – фрукти, овочі, горіхи знаходяться у вільному доступі. Прийом синтетичних вітамінів вимагає призначення лікаря, відповідних обстежень. Також відомо, що природні вітаміни засвоюються краще, тому синтетичні можуть виявитися просто марними. Тим більше салат, свіже яблуко або ягоди набагато приємніші на смак і явно корисніші.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *