5 продуктів, які не можна зберігати в холодильнику

5 продуктів, які з яких-небудь причин не можна зберігати в холодильнику.

Холодильник

Картопля

Ваша картопля прослужить вам до трьох тижнів, якщо зберігати її в холодильнику. Але охолодження руйнує крохмаль і змінює смак картоплі, тому краще зберігати її в сухому місці. Використовуйте мішок або сумку з паперу, це краще, ніж поліетиленовий пакет.

Хліб

Іронія полягає в тому, що ви кладете хліб в холодильник, щоб він не ставав несвіжим і позбавленим смаку, але саме таким його в підсумку і зробить холодильник. Якщо вам подобається твердий, сухий хліб, тоді продовжуйте робити так. Якщо ні, зберігайте його при кімнатній температурі, він буде залишатися м’яким і свіжим протягом не менше 3-4 днів.

Часник

Часник має білу захисну шкірку, яка потребує повітря. Зберігайте його на відкритому повітрі, якщо хочете щоб він протримався довше двох місяців. Після холодильника зовнішній вигляд часнику не зміниться, але коли ви очистите його, то виявите, що він втратив свій блиск і став м’яким і запліснявілим.

Цибуля

Нарізана цибуля швидко висихає в холодильнику, при цьому ще й смердить, тому негайно використовуйте її.

Мед

Після охолодження він стає густим, кристалізованим, його досить важко вийняти. Делікатна і м’яка консистенція меду – це справжня чарівність, тому ніколи не ставте його в холодильник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *