5 продуктів, які варто включити в дієту жінкам після 40 років

З віком метаболізм в організмі жінок сповільнюється, знижується показник м’язової маси, гормонів. Більшість набирає зайву вагу, стикається зі змінами в настрої.

квашена капуста

Однак є п’ять продуктів, які допоможуть пережити перебудову організму і в боротьбі з поганим настроєм.

Лляне насіння

Лляне насіння – відмінне джерело омега-3 жирних кислот. Без них не варто розраховувати на здорове серце і гострий розум. Крім того, вони важливі для кишечника.

Авокадо

Ще один продукт, який багатий корисними жирами. Авокадо допомагає зберегти здоров’я шкіри, пишне волосся і знизити кров’яний тиск, завдяки високому вмісту калію.

Квашена капуста

Квашена капуста сповнена корисних для кишечника пробіотиків. Дослідження показують, що наявність цих “хороших бактерій” покращує імунітет, настрій, роботу травного тракту і якість шкіри.

Гіркий шоколад

Шоколад навряд чи приходить на розум, коли мова йде про здорову дієту. Однак гіркі його варіанти багаті флавоноїдами, які захищають серце, знижують ризик розвитку діабету і знижують кров’яний тиск.

Часник

Дослідження демонструють, що часник допомагає скоротити втрату кісткової маси за рахунок збільшення рівнів естрогену. Крім того, в часнику мало калорій, а ось надати страві яскравий смак він може без проблем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *