5 продуктів, яким помилково приписують властивість викликати зайву вагу

У спробах схуднути люди часто виключають ці продукти з раціону. Але експерти-дієтологи відзначають, що їм помилково приписують здатності викликати появу зайвої ваги.

як схуднути на картоплі

Картопля. Багато хто переконаний, що від картоплі можна розтовстіти. Але їсти картопля необхідно. В її шкірці багато корисних речовин – антиоксидантів, калію, клітковини. Специфічний вид крохмалю, який міститься в картоплі, покращує травлення і прискорює обмін речовин. Правда, все це відноситься до відвареної в мундирі або запеченої картоплі – такої, в якій немає масла і споживаній без густих калорійних соусів.

Макарони. Дієтологи констатують, що макарони, виготовлені з твердих сортів пшениці, не приведуть до зростання зайвої ваги, якщо вживати їх у кількості не більше 200 грамів і без жирних підлив.

Банан. Від одного з’їденого в день банана вага точно не підвищиться, якщо людина в цілому не переїдає. Не варто забувати, що банани – це джерело калію і клітковини, завдяки якій довго тримається відчуття насичення, нагадали експерти.

Попкорн. В попкорні багато вітамінів, мінералів, а також поліфенолів, які є потужними антиоксидантів, що захищають організм від запалень і старіння. Головне – вживати попкорн без калорійних супроводжуючих компонентів, цукру, карамелі.

Шоколад. Гіркий шоколад з вмістом какао в межах 75% дозволений до вживання в досить великій кількості – до 100 грамів на день. Втім, з’їсти його в такому обсязі нереально. Цей продукт ефективно зменшує відчуття голоду, швидко викликає ситість. До зайвої ваги з такою властивістю він точно не приведе.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *