5 продуктів харчування, які підвищують якість сну

Низька якість сну надає негативний ефект на все здоров’я цілком, включаючи фізіологічні та психічні аспекти. На тлі пандемії коронавірусу нам особливо важливо висипатися, щоб зміцнювати імунітет.

Сон

Волоський горіх. Один з кращих джерел гормону мелатоніну, який регулює цикли сну. З’їжте жменю волоських горіхів перед сном, і вночі ви добре відпочинете. Також вони містять жирні кислоти Омега-3, що перетворюються в докозагексаєнову кислоту (ДГК) в організмі. А ДКГ збільшує виробництво серотоніну – компонента, що викликає сонливість.

Жирна риба. У жирній рибі містяться кислоти Омега-3 і вітамін С, що допомагають стимулювати виробництво серотоніну в мозку. Це вкрай важливе для якісного нічного відпочинку хімічна речовина.

Ківі. Улюблені багатьма росіянами екзотичні фрукти багаті серотоніном, що допомагає регулювати цикли сну. У них багато вітаміну C і каротиноїдів, також сприяють більш швидкому і глибокому зануренню в сон.

Мигдаль. Цей горіх – найбагатше джерело мелатоніну. У ньому також міститься магній, що підвищує якість сну.

Гіркі вишні. Містять мелатонін, триптофан, калій і серотонін – всі ці компоненти корисні для занурення в сон. Більш того, в гірких вишнях є поліфеноли, також регулюють процеси сну і пробудження, пише The Health Site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *