5 продуктів харчування проти зайвого жиру на животі

Всі ми знаємо про те, що чим менше людина їсть, тим менше підшкірного жиру має. Але існують продукти харчування, вживання яких сприяє схудненню, причому в самих правильних місцях тіла.

Жир

Авокадо. У половинці цього фрукта 10 г здорових мононенасичених жирів. Це захищає від стрибків рівня цукру, які наказують організму починати процеси збереження жиру в області живота.

Банани. В одному банані міститься 422 мг калію. А цей мінерал обмежує кількість набряків в області живота.

Йогурт. В одній чашки йогурту достатня кількість продукту для стимулювання зростання “хороших” бактерій в животі. Більш того, йогурт позбавляє шлунково-кишкову систему від «поганих» мікроорганізмів, що сприяють здуттю.

Ягоди. Насичені антиоксидантами, що поліпшують кровотік і доставляють більшу кількість кисню до м’язів. Після вживання ягід фізичні навантаження стають більш ефективними, і це стосується вправ на м’язи преса. Ну а для позбавлення від жиру на животі, щоб цей прес можна було побачити, рекомендуються аеробні навантаження, перед виконанням яких спробуйте вживати йогурт з ягодами.

Зелений чай. Всього дві чашки напою підвищать швидкість метаболізму і допоможуть втратити більше жиру. Це ж стосується і жиру в області живота, пише The Health Site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *