5 поширених причин здуття живота

Медики назвали найбільш часто зустрічаються причини здуття живота і метеоризму.

Здуття живота

Проблеми травлення і переїдання. Лікарі з Великобританії виступили у виданні Express з доводами про те, що сприяє здуттю живота і підвищеного метеоризму. За словами фахівців, найпоширенішою причиною цих дискомфортних станів є переїдання і пов’язана з ним манера швидко поглинати їжу. При цьому заковтується багато повітря, що провокує накопичення газів. Крім того, здуттю сприяє надмірна активність бактерій в тонкому кишечнику.

Гормональні зміни. Відчуття роздутості – це поширене явище на певних етапах менструального циклу у жінок. В їх організмі при цьому збільшується вироблення гормону естрогену, під дією якого відбувається затримка в тілі солей і рідини.

Синдром роздратованого кишечника. Симптоми цього захворювання, пов’язані з порушенням роботи кишечника, виникають без явних причин. Людину можуть наздогнати пронос, запор, хронічні абдомінальні болі, відчуття розпирання живота. При здутті живота, що виникає у жертв цього синдрому, часто спостерігаються надмірне газоутворення і болючі, спазматичні відчуття в кишечнику.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *