5 порад, які можуть допомогти схуднути за місяць

Лікар-психотерапевт, що спеціалізується на харчовій поведінці, Михайло Гаврилов, вважає, що схуднути можна, змінивши звички, через які набирається вага.

Схуднути

Фахівець поділився порадами, які можуть допомогти домогтися зниження ваги протягом місяця.

Вести харчовий щоденник. У такий щоденник потрібно записувати абсолютно все, будь-який шматочок, з’їдений за день. Даний метод дозволяє людині усвідомити, що вона споживає занадто багато їжі, а також занадто багато їсть «сміттєвої» їжі. Ведення щоденника допомагає підходити до харчування обдумано.

Зважуючи. Експерт радить зважуватися щодня – вранці, відразу після пробудження. Регулярне зважування також відіграє роль дисциплінуючого фактора в плані споживаних калорій. Вага може змінюватися в силу різних обставин, але, бачачи приріст другий тиждень, потрібно бити тривогу.

Регулярно їсти овочі та корисні жири. Лікар радить щодня з’їдати 450-700 грамів некрохмалистих овочів і зелені. За його словами, міститься в них клітковина активізує виведення з організму жирових молекул.

Що стосується корисних жирів, їх споживання стимулює роботу генів, що відповідають за розпад жирів, знижують тягу до жирної і солодкої їжі. Джерелами таких жирів є риба, горіхи, авокадо.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *