5 порад від лікарів для сердечників в спеку

У спеку через згущення крові підвищується ризик утворення тромбів, а разом з ним – інфарктів та інсультів.

Спека

Літня спека – серйозне випробування для серцево-судинної системи. Кардіологи попереджають: задуха і висока температура повітря можуть викликати несприятливі зміни в стані судин, сприяти тромбам, спазмів, падіння або зростання (у гіпертоніків) артеріального тиску, – у підсумку, розвитку серцевого нападу та порушень мозкового кровообігу.

Фахівці дали кілька порад, які можуть допомогти уникнути серцево-судинних катастроф, перш за все сердечникам.

Пити воду помірно. Влітку споживання води різко зростає. Але, як зауважує лікар Антон Разгуляєв, при збільшенні кількості рідини в організмі зростає навантаження на судини і серцевий м’яз. Фахівець підкреслив: сердечникам слід радитися зі своїм лікарем кардіологом з приводу пиття води влітку.

«У спеку людям з серцевою недостатністю можна всього півлітра-літр води в день за умови, що вони приймають сечогінні препарати», – пояснив Разгуляєв.

Захищатися від перепаду температур. Вихід з прохолодної квартири на жарку вулицю загрожує організму перепадом температур, що може викликати у людей з серцевими проблемами спазм судин. За словами лікарів, плануючи вихід на вулицю, краще заздалегідь відключати в приміщенні кондиціонер – це допоможе організму легше адаптуватися до температурного контрасту.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *