5 корисних продуктів харчування при коронавірусі

Обов’язково додайте ці продукти в свій раціон для регулювання рівня цукру в крові. Це важливо під час пандемії COVID-19.

Вівсянка

Геркулес. Вівсяна каша на сніданок знижує рівень цукру в крові і реакцію на інсулін. Після вживання вівсяних злаків підвищується чутливість до інсуліну і зміцнюється глікемічний контроль. Продукт легко засвоюється організмом.

Кавун. Звичайно, цей продукт стане більш актуальним через кілька місяців, але навіть сьогодні можна купити деякі імпортні варіанти. Це дуже поживний продукт, який добре регулює рівень цукру в крові.

Яйця. Містять важливі нутрієнти, що дарують ситість протягом тривалого часу. Забезпечують всі добові потреби в білках. Принадність курячих яєць ще й в тому, що у них тривалий термін зберігання.

Бобові. Містять харчові волокна, складні вуглеводи і білки. Всі три групи нутрієнтів важливі для людей з діабетом. Додавайте ці продукти в ваш раціон, не забувайте про горох, квасолю і сочевицю.

Часник. Можна їсти його в сирому вигляді або додавати в салати. Містить компоненти, що зменшують рівень цукру в крові. Вони легкодоступні і підходять при будь-якому образі харчування, пише The Health Site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *