5 ефективних способів очистити повітря

Забруднення повітря – це проблема для більшості густонаселених міст нашої планети. Дослідження показали, що вплив брудного повітря на здоров’я людини можна порівняти зі звичкою викурювати по одній пачці сигарет в день.

Забруднення повітря

Пересувайтеся на громадському транспорті, а не використовуйте свою особисту машину всякий раз, коли ви виходите з дому. Тим самим набагато зменшується кількість вихлопних газів, які ви поглинаєте. Особливо актуально, якщо у вашому місті діє метро.

Відмовтеся від камінів, хоча вони і здаються справжнім уособленням затишного будинку. В цілому, при спалюванні дерева в повітря виділяється значна кількість шкідливих для наших легких речовин. Якщо вам так подобається милуватися каміном, то зробіть вибір на користь електричного, який, до речі, можна поставити в будь-якій квартирі.

Відмовтеся від звички спалювати листя. Восени і навесні на величезній кількості дачних ділянок виникає справжнісінька димова завіса – люди палять листя. Однак це також піддає їх легені ризику контакту зі шкідливими субстанціями.

Утримайтеся від використання бензинових газонокосарок та іншого садового інструменту. До нього, наприклад, можна віднести бензопилу або пилосос для саду. Краще, якщо всі ваші садові гаджети працюють від електрики і не виділяють вихлопні гази в атмосферу.

Приділяйте особливу увагу адекватній роботі автомобільного двигуна. Для цього потрібно частіше відвідувати автосервіс. В цьому випадку в повітря буде виділятися набагато менше шкідливих речовин.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *