5 дешевих продуктів проти зайвої ваги

Гречка, сочевиця, перловка, редька та інші дешеві продукти відрізняються високим вмістом корисних речовин, ефективно працюють проти зайвої ваги.

Гречка

Схуднення може бути цілком бюджетним заходом-продукти, необхідні для цього, продаються практично в будь-якому супермаркеті. Ось їх список.

Сочевиця. Набагато дешевша, ніж звеличувана багатьма дієтологами крупа кіноа, – але містить більше білка, менше жиру і вуглеводів. Також продукт відрізняється високою концентрацією корисних всім худне кислот Омега-3, клітковини.

Гречка. Цей бюджетний продукт сповнений вітамінів і мікроелементів, так що багато вчених вважають її номером один за поживними властивостями серед круп. Саме коли організму не вистачає вітамінів, виникає проблема підвищеного апетиту, що приводить до появи зайвої ваги. Гречка допомагає її вирішити і тому рекомендується для схуднення.

Перловка. Один з найдешевших продуктів на магазинних полицях, який здатний забезпечувати швидке схуднення. У перловій крупі багато легкого рослинного білка, клітковини – речовин, ефективно стимулюють травлення, знижують холестерин.

Редька. Прекрасний бюджетний засіб проти зайвої ваги – низькокалорійний, але зате насичений корисними нутрієнтами. Продукт забезпечує організм вітамінами групи В, важливими для здоров’я нервової системи, захисту від стресу, що спонукає людину шукати розради в жирних і солодких продуктах. Також в ній містяться незамінні для активного метаболізму і спалювання жирів вітамін С, кальцій.

Буряк. Володіє вираженими очисними властивостями, допомагаючи виводити з тіла речовини, що сприяють накопиченню жиру. Крім того, дешевий буряк веде до схуднення, стимулюючи циркуляцію лімфи, що позбавляє не тільки від зайвої ваги, але і целюліту, розповіли експерти в журналі «Домашний очаг».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *