4 продукти для прискорення метаболізму і спалювання жиру

Будь-хто може виграти від поліпшення обміну речовин. Якщо тіло ефективно спалює калорії, ви будете почувати себе бадьорими і зарядженими енергією. Ці 4 продукти надають максимально прискорюють метаболізм.

Зелений чай

Куркума

Куркумін, основний активний інгредієнт куркуми, допомагає організму спалювати жир набагато швидше завдяки своїм протизапальним і антиоксидантним властивостям. Спеція підвищує метаболізм, зменшуючи кількість ЛПНЩ або “поганого” холестерину в крові.

Вівсяна каша

Почніть прискорення метаболізму з миски вівсянки з цільного зерна на сніданок. Складні вуглеводи в вівсянці дадуть організму енергію, необхідну для нормального функціонування. Вівсянка також багата харчовими волокнами, які сприяють травленню і регулюють роботу кишечника. Ці волокна разом зі складними вуглеводами максимізують здатність організму спалювати жир, тим самим сприяючи схудненню і зниженню ризику серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу і метаболічного синдрому.

Кориця

Вона володіє термогенними властивостями, які стимулюють організм спалювати більше енергії. Кориця містить мало калорій – шість на чайну ложку. Це робить для здорової альтернативи солодким продуктам і напоям завдяки активному приємному аромату. Киньте паличку кориці в склянку води або чай для поліпшення смаку без додавання цукру.

Зелений чай

Епігаллокатехін галлат (EGCG) є антиоксидантом у листі зеленого чаю. Він допомагає організму витрачати жир набагато швидше. Відомо, що EGCG запобігає пошкодженню клітин, бореться з вільними радикалами, що викликають захворювання, покращує функцію мозку і підвищує швидкість метаболізму.

Було показано, що кофеїн в листі зеленого чаю покращує фізичну працездатність за рахунок використання жирових клітин. Зробивши напій частиною дієти, ви можете максимально використовувати вміст EGCG і кофеїну в раціоні, щоб спалювати більше жиру і калорій щодня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *