4 повсякденні звички, які можуть довести до хвороб серця

Повсякденні звички впливають на серце в позитивному і негативному аспекті, – деякі з них можуть довести до виникнення хвороб органу. Наприклад, цьому сприяє нехтування чищенням зубів в потрібному обсязі.

Серце та судини

Багатьом добре відомо, що серцю людини шкодять вживання алкоголю і шкідливої їжі, недолік фізичних вправ, куріння. Але існують і інші повсякденні звички, які можуть підірвати його здоров’я, спровокувавши розвиток хвороб, інформує журнал Times Now.

Недостатньо ретельне чищення зубів. На стан серцевого м’яза зуби і стан порожнини рота надають набагато більш значний вплив, ніж багато хто собі уявляє. Лінуєтеся чистити зуби ввечері? Недбало робите це вранці? Така безпечність може довести до порушень в роботі міокарда.

“Регулярне чищення зубів може захистити вас від бактеріальних інфекцій порожнини рота, здатних вразити серце. Для підтримки його хорошого стану правильна гігієна ротової порожнини є однією з найважливіших повсякденних звичок”, – констатували медики.

Недотримання графіка сну. Недолік або надмірна кількість сну впливає на викид гормонів в організмі і може довести до гормонального дисбалансу, який провокує розвиток серцевого нападу, ожиріння, хвороб серця та інсульту.

Песимізм. Похмуре сприйняття картини світу, на думку вчених, збільшує ймовірність смерті від серцево-судинних захворювань. Дослідження показали, що песимісти частіше оптимістів страждають від високого рівня цукру, підвищеного тиску і надмірної концентрації гормонів стресу в організмі.

Пасивне куріння. Небезпека цієї повсякденної звички часто недооцінюється, але пасивне куріння може викликати навіть більше шкоди, ніж активне, сприяючи значному пошкодженню артерій. Дим чужих сигарет містить близько 4000 хімікатів, серед яких 69 – це агресивні канцерогени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *