4 зміни, які можна ввести в своє життя для захисту від раку

Для захисту від раку важливо дотримуватися певних принципів харчування, уникати токсинів, зменшувати вплив електромагнітних полів, знижувати стрес. Поговоримо про те, як ввести ці зміни в своє звичайне життя.

Головним принципом захисту від раку є підтримка сильної імунної системи, яка може зробити людину практично несприйнятливою до небезпечного захворювання. Цього цілком можливо досягти, якщо ввести в своє життя деякі зміни.

Харчування. 60% всіх видів раку пов’язані з дієтичними факторами, тому раціон оцінюється вченими як дуже важливий фактором в будь-якій схемі боротьби з онкологічними хворобами. Ось їх рекомендації: вживати більше натуральних рослинних продуктів, попередньо вимочених горіхів, а також насіння, зерен без глютену. Продукти тваринного походження (перш за все, червоне м’ясо) повинні поїдатися строго помірно, від смаженого, обробленого, консервованого м’яса краще відмовитися зовсім.

Для захисту від запалення і раку необхідно зосередитися на наступних поживних речовинах:

 • Бета-каротин: морква, солодка картопля, шпинат і більшість зелених листових овочів.
 • Вітамін B6: банани, листові зелені овочі, морква, яблука, субпродукти.
 • Вітамін С: вишня, перець, капуста, цитрусові.
 • Вітамін D: сонячне світло, ферментована олія, печінки тріски.
 • Вітамін Е: темно-зелені овочі, мигдаль, яйця, авокадо, печінка.
 • Фолієва кислота: буряк, капуста, темні листові овочі, яйця, цитрусові.
 • Селен: бразильський горіх, морепродукти, насіння соняшнику, яловичина, курка, гриби, часник.
 • Магній: насіння гарбуза, кунжуту, какао, мигдаль.
 • Цинк: темна зелень, горіхи, насіння, риба, боби, рис, авокадо, какао.
 • Коензим Q10: риба, насіння кунжуту, фісташки, волоські горіхи, шпинат, субпродукти.
 • Пробіотики: кисломолочні продукти, квашена капуста, кімчі.

Захист від токсинів. Тримайтеся подалі від хімікатів і забруднюючих речовин, часто містяться в звичайних предметах домашнього вжитку, атрибутах особистої гігієни. Чим менше їх буде в навколишньому вас просторі, тим краще. Дані речовини мають властивість накопичуватися в організмі до такої міри, що імунна система піддається сильному стресу, і клітини починають пошкоджуватися, поки в кінцевому підсумку не виникне рак.

Зменшення впливу електромагнітних полів. Ряд досліджень свідчить, що їх можна класифікувати як канцероген класу B. Уникайте перебувати поблизу ліній електропередач і електростанцій, максимально обмежуйте свій час біля електронних гаджетів: комп’ютерів, стільникових телефонів, побутових приладів, електричних ковдр. Використовуйте заземлення, щоб компенсувати шкідливий вплив електромагнітного впливу.

Зниження стресу. Він пригнічує функцію імунної системи, тим самим прокладаючи шлях до різних форм раку. Експерименти за участю жінок, які хворіли на рак молочної залози, показали: пацієнтки, які відвідували щотижневі заходи групи підтримки, жили вдвічі довше, ніж ті, хто цього не робив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *