3 випадки, коли біль в спині – це серйозний привід для звернення до лікаря

Біль в попереку може бути природною частиною процесу старіння тіла, і її поява в зв’язку з віком не небезпечно. Але бувають випадки, коли біль в спині це серйозний привід для звернення до лікаря. Розглянемо їх.

Біль в спині

За даними, опублікованими в журналі New England Journal of Medicine, після 30 років кількість людей, які стикаються з болем у спині, стрімко зростає. З віком в хребті зношуються диски, розташовані між його кістками і діючі як амортизатори, запобігаючи тертю кісток. Коли міжхребетні диски деформуються, втрачають вологу, висихають і пошкоджуються, хребет втрачає потрібну амортизацію і людина відчуває тілесну скутість і біль.

Тривалий біль. За словами лікарів, зміни в міжхребцевих дисках можуть бути наслідком нормального старіння. Але зазвичай виникає при цьому біль можна вгамувати, змінивши положення тіла. Якщо біль не змінюється при зміні пози на більш зручну, слід сходити до лікаря, особливо якщо біль не проходить весь день.

Проблеми з випорожненням. У тих випадках, коли, крім болю, спостерігається слабкість в ногах, а також є проблеми з випорожненням кишечника або сечового міхура – це дуже серйозний привід для звернення до лікарів. Такі симптоми можуть вказувати на онкологічний процес.

Лихоманка. Її наявність, крім болю в спині, може вказувати на інфекцію. У свою чергу, на виникнення інфекцій в хребті впливають небезпечні захворювання – наприклад, діабет, менінгіт.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *