11 простих порад, які допоможуть не захворіти у відпустці

Ми занадто довго чекаємо на нашу відпустку, щоб витрачати її на хворобу!

Довідпочивались: як не захворіти у відпустці

Відпустка — найкраще, що ми можемо зробити для свого здоров’я довголіття. Він допомагає нам позбутися від накопиченого стресу, зміцнити імунну систему і просто запастися здоров’ям і силами на весь майбутній рік. І зовсім не важливо, де і як пройде наш довгоочікувану відпустку: біля моря, в лісі або на улюбленій дачі. Але ось чого у відпустці точно не повинно бути — це хвороб. І ось кілька порад, які допоможуть не захворіти під час відпочинку.

Перед дорогою упакуйте ліки в окрему сумку

Якщо ви постійно приймаєте які-небудь рецептурні ліки, приготуйте призначення лікаря і покладіть його з іншими необхідними документами, воно може вам стати в нагоді в аеропорту або при перетині кордону. Всі ліки, які ви приймаєте постійно або які можуть вам знадобитися, упакуйте в окремий пакет або сумку і візьміть її в ручну поклажу. Якщо ви виїжджаєте на відпочинок в інші країни, перевірте, чи не потрапляють які-небудь з ваших препаратів в список заборонених. Зберігайте ліки тільки в оригінальних упаковках – в іншому випадку їх можуть конфіскувати під час митного огляду.

Не ходіть босоніж

Так, пройтися босими ногами по пляжному піску — величезне задоволення. Але якщо ви відпочиваєте в незнайомому місці, краще скористайтеся пляжним взуттям — це захистить ноги від подряпин і невеликих ранок від гострих раковин або шматочків каменів і коралів, а також від укусів морських мешканців, наприклад, морських їжаків. Крім того, в деяких країнах морська вода може бути забруднена фекаліями тварин або бактеріями, які можуть викликати запалення подряпин.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *