10 продуктів, які не можна їсти на голодний шлунок

У деяких випадках це просто марно, а іноді може призвести до неприємних наслідків.

Сніданок

Йогурт

Здивовані? Ні, їсти його, звичайно, можна. Але якщо з’їдати йогурт натщесерце, то соляна кислота, яка знаходиться в порожньому шлунку, буде руйнувати молочно-кислі бактерії, що містяться в йогурті. У підсумку він просто не принесе ніякої користі.

Груша

У м’якоті груші міститься дуже багато грубого волокна, яке може травмувати слизову шлунка, тому натщесерце їх їсти не рекомендується. І, до речі, після того як ви з’їли грушу, краще не пити сиру воду.

Помідори

Дубильні речовини, якими багаті помідори, підвищують кислотність шлунка. Це може привести до розвитку гастриту, панкреатиту або коліту. До схожих продуктів відносяться хурма і солодка картопля, в них також багато дубильних речовин.

Банан

Якщо є банани на голодний шлунок, в крові різко підвищується рівень магнію, що може негативно позначитися на роботі серця. Крім того, з’їдений на порожній шлунок банан може порушити баланс калію і магнію, і ви будете цілий день млявими.

Цитрусові

В апельсинах, мандаринах і грейпфрутах міститься багато фруктової кислоти. Якщо з’їдати ці фрукти на голодний шлунок, вони можуть викликати банальну печію, а також спровокувати розвиток гастриту.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *