10 незвичайних застосувань господарського мила

Якщо ви звикли, що господарське мило використовується тільки для прання і миття, то ми поспішаємо вас здивувати. У цього миючого засобу є величезна кількість застосувань, про які і піде мова в даному матеріалі.

Господарське мило

Застосування №1: позбутися від жирності шкіри голови і лупи

Якщо шампунь вже не допомагає в боротьбі із занадто жирним волоссям і лупою, можна використовувати господарське мило. Застосовувати його потрібно замість кондиціонера або бальзаму для волосся. Потрібно просто намилити ним голову і змити, а потім сполоснути волосся водою з парою крапель оцту. Але пам’ятайте, що запах потім буде стояти відповідний, тому будьте готові до подібної зміни.

Застосування № 2: позбутися від прищів

Рази два в тиждень можна вмиватися господарським милом, що допоможе впоратись з прищами. Після цього необхідно наносити на шкіру зволожуючий або заспокійливий крем. Справа в тому, що вміст лугу в господарському милі вище, ніж в пінці для обличчя і звичайному туалетному милі. Тому воно відмінно дезінфікує і підсушує проблемну шкіру, допомагаючи позбутися від прищів. Однак не варто застосовувати господарське мило при чутливій шкірі.

Застосування №3: очистити шкіру

Справжній детокс можна провести за допомогою господарського мила. Особливо ефективно це при поході в баню. Досить занурити березовий віник в мильний розчин, що дозволить добре очистити шкіру: тілу стане легше дихати.

Застосування №4: позбутися від нежиті

Якщо ви відчули на собі атаку ГРВІ та грипу, то слід застосувати господарське мило. Нежить можна вилікувати за допомогою такого нехитрого народного методу. Потрібно змочити ватяні диски в розчині господарського мила і обробити їм носові пазухи. Це відмінний дезінфектор.

Застосування №5: позбутися від грибка

Дуже часто люди стикаються з неприємністю – грибок на ногах. Допомогти у вирішенні проблеми може звичайне господарське мило. Уражену ділянку потрібно терти грубою щіткою з господарським милом, а потім обробити йодом. Справа в тому, що лужне середовище згубна для грибка, проте процедуру треба проводити регулярно.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *