Іспанські дієтологи назвали чотири дії, що дозволяють схуднути за короткий час

Кілька дій, що вносять певні зміни в спосіб життя людини, можуть допомогти схуднути на кілька кілограмів за короткий час, – про це іспанські дієтологи розповіли в публікації видання La Gaceta.

Вага

На думку фахівців, будь-які дії, метою яких є схуднення, повинні спиратися на три базові принципи: регулярність, здорове харчування, фізична активність. Тим, хто мріє схуднути, вони рекомендують зробити регулярними в своєму існуванні наступні звички.

Висипатися. Тривалий нічний сон є одним з безкоштовних засобів, що дозволяють схуднути за короткий час. Іспанські експерти радять зробити час відправлення до сну жорстко фіксованим і спати не менше 8 годин. Такий сон пов’язаний зі зниженням апетиту і, відповідно, кількістю, споживаної їжі.

Робити короткі, але інтенсивні вправи. Не потрібно багато бігати – короткі вправи високої інтенсивності, що виконуються два-три рази на тиждень, можуть викликати зміни метаболізму, що дозволяють спалювати більше жиру і скидати вагу. Якщо ви можете додати до цього щоденну прогулянку, то результати схуднення порадують вже через короткий час, стверджують дієтологи.

Їсти більше клітковини. Вона довго перетравлюється, що сприяє довгому відчуттю ситості. Особливо ефективні для схуднення продукти, що містять клітковину і воду – вони дозволяють відчувати себе ситим найдовше. Дієтологи звертають увагу на цитрусові.

Практикувати переривчастий пост. Якщо ви готуєте полуденок, спробуйте відмовити від вечері. Ідея полягає в тому, щоб витримати 16 годин без їжі – було показано, що такий пост, що дотримується час від часу, дуже ефективний для зниження ваги.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *