Іранські вчені визначили продукти, що знижують високий рівень цукру в крові

Згідно з даними, отриманими іранськими фахівцями, продукти, багаті омега-3 поліненасиченими жирними кислотами, містять антиоксидантну речовину, здатну знижувати високий рівень цукру в крові. Йдеться про каротиноїд під назвою астаксантин.

Риба

Доводи вчених опублікував Азіатсько-Тихоокеанський журнал клінічного харчування. Вони визначили, що продуктами, що знижують високий рівень цукру в крові, є водорості, дріжджі, риба лососевих порід, креветки. Дані продукти відрізняються високою концентрацією астаксантину.

“Цей компонент продуктів, багатих омега-3, має потужні антиоксидантні та протизапальні властивості. Він здатний прискорити метаболізм глюкози і знизити рівень цукру в крові”, – заявили дослідники в публікації журналу.

Іранські медики курирували проект, що тривав два місяці, протягом яких хворі на діабет люди вибірково отримували астаксантин. До фіналу з’ясувалося: ті, хто його вживав, змогли зменшити вміст жиру в організмі – крім зниження високого рівня цукру в крові у них також скоротився систолічний тиск.

“Ми вважаємо, що раціон, що містить продукти з астаксантином, вкрай корисний для людей з діабетом 2 типу”, – резюмували автори роботи.

Додатково вчені повідомили, що продукти з астаксантином володіють іншими перевагами для здоров’я, причому не тільки діабетиків. Володіючи вираженим протизапальним ефектом, дана речовина сприяє зміцненню імунітету і сприяє продовженню молодості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *